Informacje i nowości

Studenci w USA wolą iPhone’a od seksu i piwa

Studenci w USA wolą iPhone’a od seksu i piwa, a także kawy i futbolu. Tak przynajmniej wynika z opublikowanej w New York Times analizy Student Monitor, założonej w 1987 roku firmy, która zapewnia niestandardowe usługi badań rynku i koncentruje się wyłącznie na obszarze zapotrzebowania studentów.

Naukowcy zapytali 1200 kandydatów do wyższego wykształcenia o to bez czego nie mogli by się obyć w kampusie. Studenci mieli dokonać wyboru z  listy 77 opcji. Po badaniu okazało się, że na pierwszym miejscu rzeczy niezastąpionych znajduje się Apple iPhone.

screen-shot-2015-02-10-at-1-21-07-pm Wśród mniej popularnych wyborów znalazło się palenie papierosów, zażywanie narkotyków, wolontariat, blogowanie i bycie przyjaznym środowisku.

Nie ma co się dziwić, że iPhone jest najpopularniejszy. Jest to dla studentów prawdopodobnie główne narzędzie do komunikacji, a i również bardzo dobra pomoc dydaktyczna.

[source name= fortune url= http://fortune.com/2015/02/10/college-students-say-they-prefer-apple-iphones-to-sex/]

To Top