Plotki

Kolejna generacja iPhone’a z ulepszonym Touch ID

Analityk KGI Securities Ming- Chi Kue, który już dostarczał w przeszłości wiarygodnych informacji o nadchodzących planach produktowych Apple, twierdzi, że kolejnej generacji iPhone będzie wyposażony w ulepszony czytnik linii papilarnych. Nowy Touch ID ma wykluczyć błędy w odczycie odcisku, które teraz się pojawiają, a także ma być jeszcze lepiej zabezpieczony pod kątem zakupów z wykorzystaniem Apple Pay.

Uważamy, że nowy iPhone zostanie pokazany światu w trzecim kwartale tego roku i będzie wyposażony w zaktualizowany czytnik linii papilarnych Touch ID, który lepiej wykorzysta możliwości Apple Pay a także ograniczy ilość błędnych odczytów

Kuo wspomniał jeszcze, że w drugim kwartale bieżącego roku spodziewa się, że zamówienia na moduły Touch ID wzrosną o 77%  – czyli do liczby 260 milionów sztuk. Dodał, że zmodernizowany skaner linii papilarnych będzie wymagał „bardziej zaawansowanego procesu laserowego spawania modułu”.

touch-id-confirmation

Firmy Sunnic i ASE Kuo oczekują, że będą zaraz po TSMC dwoma głównymi dostawcami komponentów do nowego czytnika linii papilarnych od Apple.

Kuo przewiduje, że Apple wyda iPhone’a 6s w podobnym terminie jak robili to do tej pory, czyli we wrześniu.

[source name= macrumors url= http://www.macrumors.com/2015/02/10/iphone-6s-touch-id-kgi/]

To Top