Informacje i nowości

Apple Spaceship – zdjęcia z placu budowy nowej siedziby Apple

Apple Campus 2

Co jakiś czas użytkownicy serwisu Youtube dostarczają nam nagrania prezentujące postępy budowy nowej siedziby firmy Apple które nagrywają za pomocą latających dronów. Osobiście nie mogę się doczekać efektu końcowego, który będzie wyglądał jak na tej makiecie:

Space Ship

Do tej pory nie mieliśmy dostępnych żadnych zdjęć z placu budowy, aż do teraz. Apple pozwoliło dziennikarzom wiadomości z San Francisco obejrzeć z bliska to co do tej pory powstało. Po tej wizycie udostępnione zostało kilka zdjęć z wnętrza placu budowy:

 

Dziennikarze dodatkowo usłyszeli kilka przyjaznych dla środowiska faktów o całym kampusie, takich jak: do spłukiwania toalety będzie używana woda z recyklingu lub też, że większość energii będzie dostarczana z paneli słonecznych.

W siedzibie znajdziemy między innymi ogromną siłownię dla pracowników, audytorium na ponad 1000 osób w którym prawdopodobnie będą odbywać się wszystkie wydarzenia medialne i konferencję firmy Apple. W całości obiektu będzie pracować blisko 15 tysięcy osób. Budowa całej siedziby ma zostać zakończona do końca 2016 roku.

[source name=CultofMac url=http://www.cultofmac.com/311987/new-images-provide-closer-look-apples-amazing-spaceship-hq/]

To Top