Informacje i nowości

Specjalne miejsce dla odwiedzających Apple Campus 2

Apple Campus 2

Apple Campus 2 to inwestycja za 5 miliardów dolarów. Główny budynek, zwany statkiem kosmicznym, wraz z całą infrastrukturą wokół to miejsce, które zmieści 13 000 pracowników. Firma przewidziała tam również specjalną przestrzeń dla odwiedzających.

Według planów, w nowej siedzibie Gigantów będzie budynek dedykowany dla gości. Wszyscy chętni by zobaczyć jak wygląda nowa siedziba Apple będą mogli napić się kawy, a przez szklane ściany pooglądać majestatyczną bazę firmy.

W miejscu dla odwiedzających znajdować ma się kawiarnia i sklep z pamiątkami. Z tarasu widokowego umiejscowionego na dachu chętni będą mogli podziwiać widok na królestwo Tima Cook’a i spółki.

Apple Campus 2

Apple Campus 2 Visitor Center znajduje się na obrzeżach całego kompleksu. Tim Cook nazywa nową siedzibę „domem dla innowacji i kreatywności na najbliższe dekady”. To oczywiste, że będzie mnóstwo osób chętnych by zobaczyć to magiczne miejsce – Apple pragnie im to umożliwić.

Apple Campus 2

Pomimo tego, że z dachu budynku dla odwiedzających raczej nie zobaczę testów Apple Car krążącego po torze, chętnie odwiedziłbym to miejsce. A Wy?

[source name= cultofmac url= http://www.cultofmac.com/383842/apple-will-let-visitors-drop-in-for-coffee-at-its-spaceship-campus/]

To Top