Informacje i nowości

Woźniak mówi: Apple Watch to sztuka, którą kupią miliony

Właściwie współzałożyciel Apple nie jest specjalnym fanem urządzeń typu smart watch ale według niego Apple Watch będzie wielkim hitem od samego początku.

Może należysz do tych co już golą swój nadgarstek, nie mogąc się doczekać Apple Watch. Może stoisz po drugiej stronie barykady i myślisz, że Apple wypuszcza nowy produkt i miliony ‚iOwieczek’ pójdą po nowy produkt do sklepu nie zważając na to co sobą będzie rzeczywiście reprezentował.

Co jednak naprawdę o nowym gadżecie od Apple myśli sam Steve Woźniak? Było nie było współzałożyciel firmy z Cupertino, który znany był, przynajmniej do tej pory, ze swojej niechęci do smart watchy. W zeszłym roku określił gadżet Samsung Gear jako „nic nie wart”.

Wypowiedź Steve’a Woźniaka to nie jakieś tam zwykłe pochlebstwo fana Apple, bo sam często wspomina, że ma w swoim posiadaniu i lubi wiele urządzeń z Androidem.

Teraz jednak w wywiadzie dla BBC mówi, że jest oczarowany nowym produktem. Wyjaśnia, że jego opinię warunkuje po prostu to, że smart watch od Apple daje dużo więcej frajdy niż którekolwiek z podobnych urządzeń konkurencji.

Apple-2014-Watch-11-1280x853

Dla Woza, wyświetlacz Apple Watch to „mały kawałek sztuki”. Wierzy, że każdy kto go tylko zobaczy będzie chciał go natychmiast mieć.

Ale czy będą ustawiać się po niego kolejki przed premierą? Jak Apple Watch „przemówi” do grona młodszych, potencjalnych użytkowników, którzy prawdopodobnie nigdy nie mieli zwykłego zegarka na ręce? Steve wierzy, że gadżet będzie miał bardzo wiele ciekawych zastosowań dla każdego, w każdym wieku.

Spójrz jak wiele osób ma cukrzycę. Jeśli faktycznie to będzie miało wbudowany miernik stężenia cukru we krwi i opcję monitorowania go cały dzień to Apple odnalazł niszę na rynku, a rzesza klientów już jest ogromna.

Steve Woźniak potwierdził również, że sam fakt wypuszczenia na rynek nowego produktu od Apple spowoduje dużą sprzedaż.

Każdy kto posiada jakieś urządzenia Apple będzie chciał mieć ten zegarek od samego początku dystrybucji, co oznacza miliony nabywców.

Jeśli to co mówi Woz okaże się prawdą i rzeczywiście każdy posiadacz jakiegokolwiek sprzętu z logiem nadgryzionego jabłka będzie chciał mieć jak najszybciej Apple Watch to strach pomyśleć co się będzie działo po Apple Store’ami. Nie wspominając już o tym, że na pewno trochę sobie poczekamy zanim produkt pojawi się w Polsce, na półkach Autoryzowanych Reseller’ów Apple.

[source name= cnet url= http://www.cnet.com/news/woz-the-apple-watch-is-art-millions-will-buy-it/]

To Top