Plotki

Beta iOS 8.3 będzie dostępna dla Wszystkich

Obecne wersje beta systemu iOS są dostępne tylko dla posiadaczy kont deweloperskich. Oczywiście fakt ten wynikał głównie z tego, że dzięki temu mogli oni wcześniej przetestować swoje aplikacje na nowym systemie wprowadzając ewentualne zmiany i nowości pod dany system.

Jak donosi portal 9to5mac zbliżająca się premiera nowego systemu iOS 8.3, oraz iOS 9, będzie dostępna w wersji beta dla Wszystkich użytkowników, nie tylko deweloperów.

Ze źródła możemy dokładnie wyczytać:

Firma Apple zamierza udostępnić nadchodzącą wersję iOS 8.3 beta 3 już w połowie marca dla Wszystkich. Natomiast premiera systemu iOS 9 odbędzie się standardowo podczas Worldwide Developer Conference w czerwcu i to właśnie wtedy będzie również dostępna publiczna beta tego systemu, a wersja oficjalna standardowo jesienią.

Na chwilę obecną najnowszą wersją dostępną dla Wszystkich jest iOS 8.1.3, a w wersji beta mamy iOS 8.3 beta 1 który na razie jest dostępna tylko dla deweloperów. Jego oficjalna premiera jest planowana na kwiecień wraz z oficjalną premierą zegarka Apple Watch.

[source name=9to5mac url=http://9to5mac.com/2015/02/20/ios-9-public-beta/]

To Top