Co słychać u konkurencji

Zwiastun nowego Samsunga Galaxy S6

Jak pisaliśmy wcześniej premiera nowych flagowców koreańskiej firmy Samsung odbędzie się już pierwszego marca w Barcelonie. Mowa tutaj oczywiście o telefonach z serii Galaxy, a na samej prezentacji prawdopodobnie zobaczymy dwa modele Galaxy S6 i S6 Edge.

Rok temu wraz z premierą Galaxy Note 4 firma zaprezentowała nową serię urządzeń Note Edge, którą cechuje zakrzywiona krawędź z prawej strony ekranu (rozwiązanie to jako pierwsza wprowadziła właśnie firma Samsung). Użytkownicy bardzo pozytywnie przyjęli to rozwiązanie przez co, ma być kontynuowane to rozwiązanie wśród urządzeń z serii Galaxy S. Dodatkowo urządzenia mają być wyposażone w najnowszy system operacyjny firmy Google jakim jest Android 5.0 Lollipop jak również samo urządzenie ma być wyposażone w wyświetlacz SAMOLED, który ma wyświetlać obraz w rozdzielczości QHD.

Na oficjalnym kanale w serwisie Youtube firma Samsung umieściła zwiastun nowego Samsunga Galaxy S6, który jako pierwszy z serii ma być wykonany z metalu. Sprawdźcie sami:

[youtube id=NMaeJ6hOtCY]

Pozostało nam tylko czekać na premierę, a pozostał nam raptem tydzień i zobaczymy w co dokładnie będą wyposażone urządzenia z nowej serii Galaxy S i czy ich wykonanie będzie w dużym stopniu podobne do nowego iPhone’a.

[source name=RedmondPie url=http://www.redmondpie.com/watch-new-samsung-galaxy-s6-teaser-promises-metal-curved-anti-reflective-display-video/]

To Top