Koncepty i wizualizacje

Piękny koncept iPhone’a 6C

Od momentu zastąpienia iPhone’a 5 modelem 5C, jego zainteresowanie wśród użytkowników niestety nie zaskakuje. Na chwilę obecną iPhone 5C w oficjalnej sprzedaży jest dostępny tylko w wersji pojemnościowej 8 GB, a jest to na prawdę bardzo mało patrząc na to że na sam początek do użytku dostajemy raptem 5 GB co po zainstalowaniu kilku aplikacji i zrobieniu paru zdjęć szybko się zapełni. Nie wspominając o tym, że przed aktualizacją telefonu będziemy musieli walczyć z udostępnieniem potrzebnej do zainstalowania nowego systemu wolnej przestrzeni w urządzeniu.

Nie wiadomo czy kiedykolwiek ujrzymy „iPhone’a 6C”, jeśli tak to w jakim stopniu będzie on technologicznie odbiegał od najnowszego iPhone’a.

W sieci pojawiła się ciekawa wizualizacja od 3D Future, która prezentuje nam jak powinien wyglądać nowy „iPhone 6C”.

Patrząc na powyższe zdjęcia łatwo dojść do wniosku, że ten model jest połączeniem obecnego modelu 5C i 6 i według mnie tak powinien dokładnie wyglądać nowy iPhone z serii C. Zaokrąglone rogi, cienki design, prawdopodobnie czytnik linii papilarnych Touch ID w przycisku Home, wystająca kamera jak to jest w najnowszym iPhonie 6 i 6 Plus. Jego wielkość wskazuję na 4,7′ czyli tyle ile w najnowszym iPhonie 6.

Co sądzicie o takim modelu? mi osobiście się on bardzo podoba.

[source name=iDownloadBlog url=http://www.idownloadblog.com/2015/02/23/iphone-6c-concept-3dfuture/]

To Top