Naszymi oczami

Przydatne akcesoria od Kenu dla iPhone’a

Czasami naszego iPhone’a musimy gdzieś ustawić, położyć, zamocować. I jeśli chodzi o dość wartościowy sprzęt musimy mieć pewność, że wybieramy akcesoria które są solidne, bezpieczne i niezawodne dla naszego telefonu. Firma Kenu przygotowała dla użytkowników iPhone’ów serię gadżetów funkcjonalnych i jednocześnie ekskluzywnych.

Kenu Stance

Praktyczna podstawka, z dobrej jakości materiałów. Atutem samego standu jest fakt, że został wyposażony w otwieracz do butelek, zawsze mamy więc pretekst by go ze sobą zabrać. Zawiasy chodzą płynnie i solidnie, a urządzenie montuje się perfektycjne. Samo gniazdo jest bardzo dobrze dopasowane do złącza lightning. A telefon na biurku stoi solidnie i ładnie się prezentuje. Zastrzeżenia można mieć do pomarańczowych wykończeń które nijak komponują się w stylistykę Apple. Niestety nie można mieć wszystkiego . 5/10 według mojego rankingu przydatności, designu i jakości.

[half]kenu_stance_1[/half] [half_last]kenu_stance_3[/half_last]

[fourth]kenu_stance_2[/fourth] [fourth]kenu_stance_4[/fourth] [fourth]kenu_stance_6[/fourth] [fourth_last]kenu_stance_5[/fourth_last]

Kenu Airframe

Airframe to świetnej jakości uchwyt samochodowy montowany na kratce nawiewu wewnątrz samochodu. Jako jeden z niewielu wynalazków naprawdę sprawdzający się w tego typu mocowaniu. Trzeba zwrócić uwagę, że konkurencyjne uchwyty niestety z solidnością mają mało wspólnego. Słabej jakości uchwyty pękają, ciężko się dopasowują, a przede wszystkim przeszkadzają w obsłudze samochodu i gryzą się z designem deski. Najczęściej przywykło się do widoku przyssawek na szybach. Mnie one osobiście odżucają i zaburzają ład w kokpicie. Airfame jest jak dla mnie idealnym rozwiązaniem. Dyskretne dopasowane, solidne, wygodne, po prostu idealne, bez tandety. Ten uchwyt otrzymuje odemnie 8/10 gwiazdek, jeśli roznosił by alkohol i ładnie się uśmiechał, było 10. Cena również zachęcająca gdyż mocowanie można kupić tutaj za niecałe 100 zł.

[half]IMG_0645[/half] [half_last]airframe[/half_last]

[third]airgframe_4[/third] [third]airframe_5[/third] [third_last]airframe_3[/third_last]

[list_style class=”bookmark” ]

Dane techniczne dla Airframe:

  • Wysokość: 2,54 cm
  • Szerokość: 4,8 cm
  • Masa: 23 g
  • Długość: 6,4 cm

[/list_style]

[source name=Kenu url=http://www.kenu.com]

To Top