Sprzęt Apple i akcesoria

Uchwyt rowerowy do Apple Watch

CyClip jest to uchwyt do kierownicy roweru służący do bezpiecznego i solidnego umieszczenia w nim Apple Watch. Firma Var z Michigan planuje wprowadzić produkt do sprzedaży końcem kwietnia, po premierze sprzedaży urządzenia naręcznego Apple.

Producent opisuje swoje urządzenie w następujący sposób:

CyClip zapewnia łatwe i eleganckie rozwiązanie prostego problemu. Wystarczy zainstalować zegarek w module, tak by usłyszeć charakterystyczny dźwięk- klik. Wyciągnięcie Apple Watch z uchwytu również nie sprawia żadnego problemu – wystarczy wcisnąć przycisk by uruchomić mechanizm zwalniający, a następnie wyciągnąć nasz gadżet. CyClip wykonany jest z metalowych odlewów i mocujemy go za pomocą części i narzędzi zgodnych ze standardem branży rowerowej.

cyclip-02

cyclip-03

Firma szykuje kilka dodatkowych funkcji dla CyClip nie pokazanych jeszcze na ich oficjalnej stronie internetowej. Ma być dostępny dodatkowy Battery Pack, dzięki któremu nasz Apple Watch nie tylko będzie bezpiecznie zamontowany ale również może zostać doładowany, co w przypadku 19-to godzinnej (wg wcześniejszych plotek) baterii urządzenia może być bardzo ważnym i przydatnym udogodnieniem.

cyclip-01

Producent nie określił jeszcze ceny detalicznej produktu ale może oscylować w okolicy 50 dolarów.

[source name= 9to5mac url= http://9to5mac.com/2015/02/27/apple-watch-bike-mount-cyclip/]

To Top