Sprzęt Apple i akcesoria

Z tym etui Apple Watch będzie na pewno wodoodporny

Premiera zegarka Apple Watch zbliża się wielkimi krokami, dokładną datę poznamy prawdopodobnie na zbliżającej się konferencji która odbędzie się 9 marca o godzinie 19:00.  Już teraz w internecie możemy się spotkać z różnego rodzaju projektami dystrybutorów akcesoriów, którzy zaczynają prezentować coraz to ciekawsze dodatki do nowego urządzenia firmy Apple.

Wydawać by się mogło, że najwięcej do tego urządzenia będzie dostępnych pasków i stacji dokujących, na które możemy odłożyć nasz zegarek tak, aby ładowarka indukcyjna uzupełniła zapas prądu. Ostatnio pisaliśmy o projekcie Cyclip firmy Var czyli uchwycie rowerowym dzięki któremu solidnie i bezpiecznie umieścimy Apple Watch na kierownicy naszego dwukołowca. Teraz zainteresowałem się dość ciekawym etui dla tego zegarka.

Lunatik-Epik

Firma LUNATIK znana wśród użytkowników z tworzenia wysokiej jakości odpornych na czynniki atmosferyczne etui głównie do sprzętów Apple pokazała projekt w 100% wodoodpornego etui do zegarka Apple Watch o nazwie „EPIK Apple Watch Kit„.

Sam CEO firmy Apple Tim Cook  nie tak dawno oznajmił, że będziemy mogli z naszym zegarkiem wziąć prysznic i jednoznacznie można tutaj stwierdzić, że nie będzie on całkowicie wodoodporny. Firma LUNATIK zapewnia, że ich rozwiązanie da nam 100% gwarancję na to abyśmy mogli swobodnie pływać z naszym zegarkiem.

Niestety nie znamy jeszcze dokładnej daty i ceny tego etui, będzie ona znana po oficjalnej premierze Apple Watch co wynika z faktu, że sami producenci też muszą przetestować to akcesorium na zegarku.

Tak patrząc na to etui zastanawia mnie fakt czy producenci zaczną masowo tworzyć tego typu akcesoria do zegarka Apple Watch i czy nie spotkamy się z trendem na coraz to ciekawsze zmiany wizualne urządzenia.

[source name=RedmondPie url=http://www.redmondpie.com/this-case-promises-to-make-apple-watch-fully-waterproof/?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+RedmondPie+%28Redmond+Pie%29]

To Top