Informacje i nowości

Stylizacje z Apple Watch w chińskim magazynie modowym

Apple Watch kontynuuje międzynarodowe tourne po czasopismach skupiających się na stylu i modzie. Tym razem wylądował na najnowszej okładce chińskiego magazynu East Touch. Marcowe wydanie chińsko-języcznego pisma zawarło również fotografie modelów ubranych w ciuchy dopasowane do designu  Apple Watch i Apple Watch Sport, które właśnie ozdabiają ich nadgarstki.

W ciągu ostatnich kilku miesięcy urządzenie naręczne gigantów z Cupertino debiutowało w szerokiej gamie magazynów i publikacji. iZegarek ozdabiał strony takich pism jak np Self i Vogue. Artykuły pojawiły się w USA, Francji, Chinach i Wielkiej Brytanii.

Aby dodatkowo wspomóc sprzedaż nowego gadżetu, Apple planuje, a nawet już trwają prace nad budową specjalnych, dedykowanych Apple Watch salonów sprzedaży w prestiżowych miejscach i galeriach handlowych m.in. w Londynie i Paryżu. Sklepy mają zapewnić klientom możliwość dokładnego spersonalizowania urządzenia i dopasowania akcesoriów.

Poniżej zdjęcia, które ukazały się w chińskim East Touch.

East-Touch

Oczekuje się, że Apple dostarczy dużo więcej informacji na temat Apple Watch w trakcie bardzo wyczekiwanej konferencji „Spring Forward” mającej odbyć się 9 marca w Yerba Buena Center w San Fransisco. AppleCenter szykuje się do prowadzenia relacji live z tego wydarzenia więc bądźcie czujni! 

[source name= macrumors url= http://www.macrumors.com/2015/03/02/apple-watch-east-touch-magazine/]

To Top