Informacje i nowości

Niesamowity i nie do końca typowy perkusista!

Apple Man to to jeden z bardziej rozpoznawalnych w sieci wirtualnych perkusistów, którzy zamiast prawdziwej perkusji bębnią na np. iPadzie. Udostępnił ostatnio film na YouTube, na którym widać jak „naparza” po tablecie Apple dłońmi z wymalowanymi na czarno paznokciami. Paznokcie wymalował na ten kolor nie bez powodu. Utwór, do którego brawurowo podkłada perkusję to The Beautifull People, Marlina Mansona.

Czy Apple Man miał też na twarzy specyficzny makijaż, znak rozpoznawczy „dziecka szatana”? Nie wiadomo bo na filmie tego nie widać. Prawdopodobnie autor woli żeby jego wizerunek pozostawał anonimowy. Wiadomo o nim, że pochodzi z Japonii, jest fanem produktów Apple i prawdopodobnie gwiazdy piekielnego metalu, Marlina Mansona.

Na kanale YouTube naszego bohatera możecie zobaczyć wiele innych coverów z jego wykonaniem. Wspomniał w jednym z wywiadów, że jego palce są tak twarde i tak mocno nimi uderza, że prędzej czy później rozwali palcem wyświetlacz iPada…ale jak sam przyznał, nie może doczekać się tej chwili. Zapewnił, że video z tego zdarzenia na pewno udostępni na YT.

Zobaczcie wspomniany cover The Beautifull People w wykonaniu Apple Mana.

[youtube id= MLb51Wzy1nQ]

[source name= cultofmac url= http://www.cultofmac.com/313880/ipad-drummers-fingers-wearing-en-route-100-songs/]

To Top