Sprzęt Apple i akcesoria

Energetyczny pasek dla Apple Watch

Podoba Ci się nowe dziecko Apple? Ale martwisz się, że intenstywnie używany Apple Watch, będzie rozładowywał się zbyt szybko? Ta opaska powiększy zasób energetyczny twojego inteligentnego zegarka i naładuje go podczas gdy będziesz nosić na ręce. Przed Wami Reserve Strap.

Możliwość użycia takiego akcesorium zwraca uwagę analityków, zwłaszcza po niedawnym wprowadzaniu Pebble’a i możliwości dołożenia do niego inteligentnych akcesoriów. Pasek Reserve jest jeszcze wczesnym, prototypem, ale daje nam możliwość spojrzenia na to, jakie akcesoria mogą być dostępne dla urządzenia w przyszłości. Oto jakie stanowisko wobec produktu zajmuje firma, która chce go wyprodukować.

Pasek będzie miał wbudowane baterie i wykorzysta fakt indukcyjnego ładowania Apple Watch’a. Nie podamy jeszcze liczb, ale na podstawie obecnych prognoz i testów, wierzymy, że będziemy mogli zwiększyć żywotność baterii Apple Watch nawet o 125%.

 

Trwałość baterii i ładowanie jest również często poruszanym tematem rozmów o Apple Watch, od którego oczekuje się przynajmniej jednego dnia życia. Apple ponoć planuje włączyć tryb „Power Reserve” na urządzeniu, który wyświetla tylko czas i oszczędza przy tym ogniwo. Z pewnością trwają prace nad akcesoriami dla Apple Watch’a. Jak zakładam wkrótce zobaczymy uchwyty na rower czy kierownicę samochodu, ładowarki, doki i etui ochronneApple również planuje sprzedawać własne firmowe bransoletki jako oddzielne akcesoria. Niewykluczone, że firma pokaże więcej 9 marca podczas oficjalnej konferencji. Czekamy z niecierpliwością.

[vimeo id=109744025]

[source name=9to5mac url=http://9to5mac.com/2015/03/06/apple-watch-charging-strap/]

 

To Top