Naszymi oczami

Apple Watch. Dlaczego muszę go mieć?

O samym Apple Watch’u mówi się głośno odkąd firma po raz pierwszy zaprezentowała go we wrześniu ubiegłego roku, a gdy zbliża się data premiery, to na forach zegarek staję się obiektem kultu, marzeń a także drwin i żartów. Czy zegarek czymś nas jeszcze zaskoczy?

Dla mnie osobiście, zegarek może okazać się niezbędny. Z pewnością gdy ma się już wcześniejsze doświadczenie z produktami Apple. Jestem przekonany, że jak sama firma przekonuje stanie się on najbardziej osobistym urządzeniem. Za co już doceniam urządzenie ? Sprawdźcie sami.

Bezpośredniość

Interakcja z Apple Watchem będzie szybka, prosta i natychmiastowa. Nie ma potrzeby sięgania po telefon do kieszeni, aby dowiedzieć się kto się do nas aktualnie dobija. To sprawia, że ​​komunikacja z bliskimi stanie się bardziej bezpośrednia. Nie mogę doczekać się, gdy na moim nadgarstku pojawi się nowe zgłoszenie od przyjaciela. Apple Watch przyniesie te komunikację bliżej nas, natychmiast.

Wygoda

Pomyśl o tym ile razy dziennie omijają Cię najnowsze powiadomienia i informacje, gdy nie masz iPhone’a przy sobie. Z Apple Watch’em można po prostu podnieść nadgarstek i mieć spojrzenie na to, co się właśnie dzieje. Możesz skupić się na tym co ważne i istotne. Wygoda dla perfekcjonisty.

Skupienie

Apple Watch pozwala nam być bardziej skoncentrowanym na rzeczach, które wymagają naszej natychmiastowej uwagi. Prowadzenie samochodu i pisanie Smsów czy telefonowanie to trudna sprawa, a w świetle prawa nawet niedozwolona. Sterowanie z nadgarstka będzie o wiele łatwiejsze, a co lepsze pozwoli ci w 100% skoncentrować się na drodze.

Dyskrecja

Najważniejsze cechy Apple Watch’a to te, które pozwalają szybko i łatwo pozostać w kontakcie, a jednocześnie pozwalają przeniesć całą koncentrację i uwagę na świat fizyczny. To oszczędność czasu. To wygoda komunikacji. Brak roztargnienia. To łączność z całym światem zawsze i wszędzie, to dyskrecja, której nie zapewni ci żadne inne urządzenie. Dlatego Apple Watch na pewno zagości na moim nadgarstku jeszcze tej wiosny.

[source name=Własne url=http://applecenter.pl]

To Top