System iOS

Apple udostępnia iOS 8.3 beta dla wszystkich

Po raz pierwszy, bez potrzeby posiadnia konta deweloperskiego możemy oficjalnie pobrać wersję beta oprogramowania iOS. Każdy może przyłączyć się do oficjalnego programu „Beta Testerów” i legalnie pobrać, oraz zainstalować betę iOS’a w wersji 8.3, która do tej pory była udostępniana w  tylko twórcom aplikacji.

OS X Yosemite był pierwszą wersją oprogramowania, która była udostępniona użytkownikom bez potrzeby posiadania konta deweloperskiego. Teraz Apple otworzyło szeroko „bramy” mobilnego systemu operacyjnego w wersji próbnej dla wszystkich użytkowników.

Wersje beta systemu iOS często zawierają nowe funkcje i poprawki ale również usterki i błędy. Udostępnienie systemu szerokiemu gronu daje szanse wychwycić firmie wszelkie bugi szybciej, a sami użytkownicy mają możliwość zapoznać się z nowymi funkcjonalnościami przyszłej, oficjalnej aktualizacji bez płacenia 99$ rocznie.

iosbetatestingprogrampublic_667x456

Tutaj można zapisać się do Apple Beta Software Program i znaleźć instrukcje krok po kroku jak zainstalować testowe oprogramowanie na naszym urządzeniu.

Po zalogowaniu można niestety zauważyć, że Apple nie uruchomił jeszcze sekcji beta dla iOS ale to prawdopodobnie kwestia dni.

[source name= cultofmac url= http://www.cultofmac.com/315465/apple-opens-ios-public-beta-program/]

To Top