Informacje i nowości

Apple wybrano najlepszą marką produkującą laptopy 2015!

Jakiej marki laptopa powinniśmy kupić? To pytanie, na które nie tak łatwo odpowiedzieć, a samo uzyskanie subiektywnej odpowiedzi zależy od wielu indywidualnych cech przyszłego użytkownika czy sposobu wykorzystania komputera.

Często jednak dobrym początkiem by podjąć decyzję na co wydać nasze ciężko zarobione pieniądze jest spojrzenie na takie rankingi jak ten poniżej, przygotowany przez serwis laptopmag.com, który tworząc poniższe zestawienie wziął pod uwagę różne kryteria takie jak jakość, wsparcie techniczne, wartość i kilka innych.

Cieszy nas bardzo, że według tego, co ważne – niezależnego zestawienia, to właśnie Apple jest marką, w której laptopa najlepiej zainwestować.

Tak laptopmag.com opisał pierwsze miejsce Gigantów z Cupertino:

Niekwestionowany król producentów laptopów i to już piąty rok z rzędu! Apple utrzymuje 1 miejsce w tegorocznym zestawieniu. Firma z Cupertino w Kalifornii wygrała z konkurencją w 5 z 9 kategorii, w tym otrzymując perfekcyjną notę za opinię użytkowników i prawie najwyższą za wsparcie techniczne. Apple wygrywa również ze wszystkimi w kategoriach: klawiatura i gładzik, jakość audio i oprogramowanie. Jeśli tylko stać nas na MacBooka to jest to najlepszy wybór.

6 lat z rzędu Apple piastuje pierwsze miejsce w rankingu najlepszych producentów laptopów.

5 lat z rzędu Apple piastuje pierwsze miejsce w rankingu najlepszych producentów laptopów.

 

Szczegółową punktację i miejsca zajęte przez pozostałych producentów zobaczycie tutaj:

best-laptop-brands-full-scorecard4

 

Gratulujemy i życzymy Gigantom zasłużonego zwycięstwa również w przyszłorocznej edycji.

[source name= latopmag url= http://blog.laptopmag.com/laptop-brand-ratings]

To Top