Informacje i nowości

Pierwszy dzień wiosny a z nim startuje Giełda AppleCenter.

Witajcie pierwszego dnia Wiosny! Z tej okazji właśnie dzisiaj startujemy z czymś fantastycznym, co bez wątpienia spodoba się naszym czytelnikom. Z pewnością większość z Was zauważyła, iż od pewnego czasu na stronie widniała zakładka „już wkrótce…”. Przedstawiamy Wam długo przygotowywaną dla Was platformę pod nazwą Giełda AppleCenter.

AppleCenter to jedyne w swoim rodzaju miejsce dla pasjonatów najlepszego sprzętu elektronicznego i technologii Apple. Każdego miesiąca portal cieszy się setkami tysięcy odsłon, a dzięki temu my, zespół AC, mamy motywację i chęć do Tworzenia dla Was. Chcemy dawać Wam zawsze ciekawe artykuły, służyć poradą, spotykać się tutaj z Wami i rozmawiać ale dzisiaj dokładamy coś jeszcze. Stworzyliśmy miejsce, gdzie w łatwy sposób dodacie swoje ogłoszenie o chęci sprzedaży swojego iPhone’a, iPada czy komputera Mac oraz akcesoriów. Inni czytelnicy zainteresowani zakupem, w równie prosty sposób przeglądną i znajdą coś dla siebie. Dajemy Wam narzędzie dzięki, któremu będziecie mogli łatwiej sprzedać, zamienić i kupić używany sprzęt Apple w okazyjnych cenach. Tylko tutaj każda oferta sprzedaży, zanim się pojawi jest sprawdzana przez administratora giełdy i jeśli wyda się podejrzana, nigdy nie zostanie opublikowana. W przypadku zakupu produktów Apple trzeba być uważnym. Będziemy dbać o to aby Giełda AppleCenter była pełna tylko uczciwych ogłoszeń sprzedaży. Z naszą pomocą, poradami w artykułach na portalu, z pewnością wybierzecie właściwą dla siebie ofertę.

Kochani, jesteśmy dumni, że z pierwszym dniem wiosny portal AppleCenter otwiera pierwszą w Polsce Wirtualną Giełdę Technologii Apple. Zapraszamy na Giełdę AppleCenter.

Dodaj ogłoszenie.

Dodaj ogłoszenie.

To Top