Aplikacje na iOS i OS X

Wunderlist dla Apple Watch. Bo wszystko musi być zrobione!

Wunderlist to w tym momencie jedna z najlepszych aplikacji dla iPhone’a służąca do zarządzania naszymi zadaniami. Wkrótce tą samą funkcjonalnością programu będzie można cieszyć się na Apple Watch i zanosi się na to, że będzie to  tak samo dobry „produkt” jak w wersji dla smartfona.

W poście, na oficjalnym blogu dewelopera Wunderlist, 6Wunderkinder z siedzibą w Berlinie, można przeczytać o kilku rzeczach dotyczących nadchodzącej na Apple Watch edycji aplikacji, która pomaga pamiętać, by wszystko było zrobione na czas.

Według dyrektora ds projektu, Bena Lehnerta, głównym celem aplikacji Wunderlist dla urządzenia naręcznego wcale nie było wierne odzwierciedlenie funkcji znanych z apki dla iPhone’a.

Bardzo wcześnie zdecydowaliśmy, że Wunderlist dla Apple Watch nie powinien próbować robić wszystkiego co można zrobić już na telefonie, tablecie czy komputerze. Zamiast tego chcieliśmy żeby każda interakcja użytkownika z aplikacją na Apple Watch była super osobista, intuicyjna i istotna.

Menu główne aplikacji posiada 4 kolorowe przyciski, które pozwalają użytkownikom na szybki dostęp do innych części aplikacji jak np.  skrzynka odbiorcza, terminarz czy najważniejsze zadania.

homescreen-inout-animation

 Oto jak Lehnert opisuje dalej aplikację

W trakcie dnia nie musisz nawet otwierać Wunderlist na Watch’u by zobaczyć co jest do zrobienia. Wystarczy, że spojrzysz tylko raz podczas śniadania na skrót zaplanowanych zadań. Dzięki powiadomieniom w czasie rzeczywistym nigdy nie zapomnisz o tym co jest do zrobienia i jednym tapnięciem w ekran wyłączysz informację o zadaniu.

Dyrektor 6Wunderkinder mówi, że aplikacja działa tak by użytkownik czuł, że jest dla niego narzędziem „hiper-istotnym i osobistym”. Mają w tym pomóc indywidualne animacje, które są wyświetlane w nagrodę za osiągnięcie celów.

Aplikacja Wunderlist jest już dostępna dla Apple Watch ale wiadomo, że raczej nie wiele osób będzie mogło ją przetestować przed 24 kwietnia – czyli dniem, w którym urządzenie naręczne od Apple trafi na półki punktów sprzedaży detalicznej firmy.

Jeśli jesteście zainteresowani aplikacją  dla iPhone’a czy iPada to pobierzecie ją poniżej. Program występuje w wielu wersjach językowych, w tym w języku polskim.

[appstore id= 406644151]

[source name= cultofmac url= http://www.cultofmac.com/317427/how-wunderlist-works-on-the-apple-watch/]

To Top