Sprzęt Apple i akcesoria

Monopod do robienia selfie za pomocą… iPada

Czy komukolwiek jest potrzebny kij do wykonywania zdjęć typu selfie dla iPada? Sami odpowiedzcie sobie na to pytanie. Jeśli ktoś z Was odpowiedział, że TAK to niech czuje się uszczęśliwiony ponieważ rynek wychodzi na przeciw jego potrzebom.

Potrzebujesz gigantycznego, cyfrowego okna by dobrze się widzieć w momencie pstrykania sobie fotki? A może po treningu na siłce masz tak napompowane bary, że nie mieszczą się w ekranie telefonu? Bez względu na to co Tobą kieruje, jeśli chcesz zrobić sobie selfie iPadem to chłopaki z AccessoryGeeks przygotowali dla Ciebie doskonałe rozwiązanie, które pozwala zrobić sobie zdjęcie iPadem i to z odległości ponad jednego metra.

Firma zapewnia, że monopod spokojnie wytrzyma dodatkowy ciężar tabletu, ale uważaj – by dłużej utrzymać prawie pół kilograma na metrowym wysięgniku rzeczywiście będziesz musiał zapisać się na siłownię.

tablet_selfie-stick

Selfie Stick kosztuje prawie 19 dolarów i występuje w dwóch kolorach. Spojrzenia pogardy i niedowierzania przechodniów, którzy zobaczą Cię z uwieszonym na końcu kija iPadem, kiedy próbujesz wykonać selfie, dostajesz gratis. Błagam nie róbcie tego! 🙂

Zapoznajcie się ze szczegółami na stronie produktu.

[source name= cultofmac url= http://www.cultofmac.com/317539/ipad-selfie-sticks-have-officially-become-a-thing/]

To Top