Gry na iOS i OS X

Zobacz Super Mario odpalone na iPhone 6!

Pamiętacie grę Super Mario Bros z czasów młodości? Na pewno słyszeliście, że Nintendo w kooperacji z z deweloperem gier na urządzenia mobilne, firmą DeNa, planuje reaktywować kilka najpopularniejszych tytułów na platformy iOS i Android.Nie wiadomo jeszcze kiedy gry pojawią się w sklepach internetowych Apple i Google ale mamy dla Was próbkę tego czego można się spodziewać. Zobaczcie Super Mario 64 odpalone na iPhone 6!

Deweloper Erik Roystan uruchomił grywalną wersję pierwszego poziomu  Super Mario 64. Według mnie gra wygląda świetnie. Chociaż osobiście wolałbym klasyczną platformówkę 2D.

[youtube id= 4UhXsUEPIpI]

A teraz trochę mniej poważnie ale również w związku z klasykiem Nintendo. Zobaczcie jak Mario i Luigi robią kawały prawdziwym ludziom. Na zabawną przeróbkę natknąłem się przeglądając portal Gizmodo. Autorem video jest Pastek, a filmik jest częścią serii Super Bad Mario Brothers. Miłego oglądania!

[youtube id= zb5tMjBeswM]

[source name= cultofmac url= http://www.cultofmac.com/317420/heres-what-super-mario-64-looks-like-running-on-an-iphone-6/]

[source name= gizmodo url= http://sploid.gizmodo.com/video-super-mario-bros-edited-into-real-life-to-ruin-1658239689]

To Top