Plotki

Nowy iPad „Pro” z dodatkowym złączem?

Od dłuższego czasu w sieci pojawiają się różnego rodzaju przecieki dotyczące zbliżającej się rzekomo premiery nowego iPada „Pro” który ma być wielkości 12 cali. Oczywiście żadna z tych informacji nie jest w potwierdzona przez firmę Apple.

iPad-Pro

Na powyższym zdjęciu, które właśnie obiegło wszelkiego rodzaju blogi o tematyce technologicznej możemy zauważyć, że nowa wersja iPada ma posiadać jeszcze dodatkowe złącze lightning na bocznej krawędzi tego modelu, lub też prawdopodobnie będzie to złącze USB-C które Apple zapoczątkował właśnie w nowym modelu 12 calowego MacBook’a z wyświetlaczem Retina.

Swoją drogą bardzo mnie to ciekawi czy firma Apple postanowi rozpocząć sprzedaż nowego urządzenia o nazwie iPad „Pro”, a jeżeli tak to czy system operacyjny który na nim zobaczymy będzie hybrydą systemu Mac OS X i iOS, co zresztą możecie zobaczyć na poniższej wizualizacji.

[youtube id=ByvqdZRZujw]

Pozostało jedynie czekać i to prawdopodobnie do końca tego roku bo właśnie w tym okresie odbywa się konferencja na której prezentowane są nowe iPady.

[source name=CultofMac url=http://www.cultofmac.com/317524/ipad-pro-details-possibly-revealed-by-leaked-dummy-images/]

To Top