Informacje i nowości

Apple dodaje cztery nowe wideo-poradniki dla zegarka Apple Watch

Nie tak dawno pisaliśmy o filmach które Apple umieściła na swoim kanale w serwisie Youtube na których prezentują podstawowe funkcję i obsługę zegarka Apple Watch.

Lista poradników powiększyła się o cztery kolejne na których znajdziemy instrukcję wykonywania połączeń, obsługi Siri, kontroli muzyki oraz aplikacji Mapy.

1. Wykonywanie połączeń

[youtube id=_Zj5KisMVv8]

Na nagraniu możemy zauważyć z jaką prostotą użytkownik odbiera połączenie telefoniczne dzięki Apple Watch, dodatkowo wykonuje całą rozmową przy użyciu wbudowanego mikrofonu i głośnika. Zegarek również oferuję wybór kontaktów z puli ulubionych oraz dodatkowo wybranie osoby za pomocą asystentki głosowej Siri.

2. Siri

[youtube id=3SC5rktnRA8]

Samą Siri zarówno w przypadku iPhone’a jak i w zegarku Apple Watch możemy używać do prawie wszystkiego: wskazania kierunku za pomocą aplikacji Mapy, otwarcia jakiejkolwiek z zainstalowanych aplikacji, wykonania połączenia itd.

3. Muzyka

[youtube id=Pux_-R50Jew]

Dzięki aplikacji Muzyka w zegarku Apple Watch będziemy mogli swobodnie sterować odtwarzaną z iPhone’a muzyką, nawet sama Siri pomoże nam w wyszukaniu i odtworzeniu ulubionego utworu.

4. Mapy

[youtube id=PfeOJuFdeUY]

Dzięki możliwości aplikacji Mapy na iPhonie możemy uruchomić nawigację i śledzić przebieg trasy z poziomu zegarka Apple Watch. Oczywiście uruchomić nawigację możemy też na samy zegarku.

Oczywiście wszystkie te funkcję mogą być dla użytkowników bardzo przydatne, ale wszystko pokażą nam już wkrótce pierwsze recenzje i testy. Chociaż jedno co trzeba przyznać poradniki tworzone przez firmę Apple są naprawdę świetne i znacznie ułatwią użytkowanie osobom zegarka Apple Watch.

[source name=iMore url=http://www.imore.com/apple-updates-apple-watch-guided-tours-page-four-new-videos]

To Top