Informacje i nowości

Ile czasu potrzebuje zegarek Apple Watch na uruchomienie?

Apple Watch kraje

Zastanawialiście się jak długo będzie się uruchamiał zegarek Apple Watch po całkowitym wyłączeniu?

Użytkownik Enis Younsi nagrał i opublikował film przedstawiający uruchomienie zegarka Apple Watch w stacjonarnym sklepie Apple. Na nagraniu możemy zauważyć, że włączenie go do momentu załadowania interfejsu zajmuje około 60-70 sekund co w porównaniu z podobnym procesem wykonanym na telefonie iPhone (proces ten trwa około 30 sekund) jest dwukrotnie dłuższym wynikiem. Na tak długi czas uruchomienia oczywiście może mieć znaczący wpływ oprogramowanie w wersji demonstracyjnej, które jest zainstalowane na urządzeniu.

Procesor S1 znajdujący się w zegarku Apple Watch jest wydajnościowo podobny do procesora A5, który był stosowany między innymi w takich urządzeniach jak: iPhone 4S, iPad mini i iPad 2 ale i tak ich włączenie też średnio jest dwa razy krótsze.

[youtube id=R9PWkgr4feQ]

Oczywiście to, jak długo będzie nam się zegarek uruchamiał nie ma żadnego wpływu na jego funkcjonalność, na pewno jednak ta cecha znajdzie się w elementach, które będą krytykowane przez osoby przeciwne ideologii zegarka Apple Watch. Już wkrótce przekonamy się ile tak na prawdę trwa jego włączenie.

[source name=9to5mac url=http://9to5mac.com/2015/04/20/time-it-apple-watch-boots-up-in-about-60-seconds-video/]

To Top