Informacje i nowości

Apple powiadamia szczęśliwców którzy wezmą udział w konferencji WWDC

W dniach od 8-12  czerwca 2015 roku odbędzie się coroczna konferencja Apple która kierowana jest głównie do deweloperów. WWDC (WorldWide Developers Conference) bo taką nazwę nosi to wydarzenie na którym standardowo zobaczymy aktualizacje systemów iOS i OS X. Tutaj jak co roku rodzi się pytanie: Czy może jednak coś więcej zobaczymy na konferencji WWDC?

Identycznie jak w zeszłym roku, firma Apple zastosowała metodę rozlosowywania biletów, dla osób chcących wziąć udział w konferencji WWDC. Osoby zainteresowane tym wydarzeniem będą musiały za bilet zapłacić 1 599$, a Ci którzy mieli szczęście w losowaniu już otrzymują powiadomienia o tym że otrzymali bilet na WWDC 2015.

WWDC 2015 bilet

Samo wydarzenie co roku skupia głównie deweloperów bo to właśnie dzięki nim nasze sprzęty Apple są tak wyjątkowe, szczerze czym byłyby bez tych świetnych aplikacji? Pozostało nam jedynie czekać na najbliższe WWDC 2015 którego hasłem przewodnim jest „The epicenter of change.” czyli w wolnym tłumaczeniu epicentrum zmian. Co o tym wszystkim sądzicie? będzie to przełomowa konferencja? fakt trzeba przyznać ostatnie kroki wykonywane przez firmę nie są aż tak zaskakujące i innowacyjne. Miejmy nadzieję, że w tym roku się to zmieni.

[source name=iDownloadBlog url=http://www.idownloadblog.com/2015/04/19/apple-begins-notifying-wwdc-ticket-lottery-winners/]

To Top