Informacje i nowości

Beyonce ma już ekskluzywny model Apple Watch

Ostatnią celebrytką, która lansuje się w Apple Watch jest nie kto inny jak sama Beyonce.

Dzisiaj księżniczka popu opublikowała swoje zdjęcia zrobione w mieście Coachella w Kalifornii, na których możemy zauważyć, że jej nadgarstek ozdabia złoty Watch Edition, w dodatku z niestandardową opaską, niedostępną w sprzedaży.

Jedna z najbardziej popularnych artystek w iTunes ma złotą bransoletę, której Apple nie oferuje w oficjalnej sprzedaży, a która może zresztą kosztować więcej niż sam 18-karatowy zegarek.

W zeszłym tygodniu z identycznym”zestawem” Apple Watch został sfotografowany Karl Lagerfeld – znany projektant mody. Najdroższy zegarek, który możesz kupić, kosztuje w Apple Store 17 000 dolarów i jest wyposażony w skórzany pasek i złote zapięcie. Strach pomyśleć ile faktycznie może kosztować wersja z całą bransoletą wykonaną ze złota.

Beyonce stając się posiadaczką Apple Watch, przed oficjalnym rozpoczęciem sprzedaży 24 kwietnia, dołączyła do takich artystów jak Pharrell, Katy Perry, Drake i Sam Smith.

[source name= cultofmac url= http://www.cultofmac.com/319833/beyonce-shows-off-apple-watch-band-you-cant-have-at-coachella/]

To Top