Plotki

Czy takiej wielkości będzie iPad Air „Plus”?

Z racji zbliżającego się rozpoczęcia sprzedaży zegarka Apple Watch trochę ucichły spekulację dotyczące innych przyszłych produktów firmy Apple. Chociaż od czasu do czasu wyciekają różnego rodzaju podzespoły lub akcesoria rzekomo nowych produktów firmy.

Od dłuższego czasu bardzo głośno jest na temat nowej wersji iPada jeszcze większej niż dotychczasowy model Air którego ekran jest wielkości 9,7 cala. Samo urządzenie ma nosić prawdopodobnie nazwę iPad Air „Plus” lub tak jak też w niektórych źródłach można wyczytać iPad „Pro”.

W francuskim serwisie Nowhereelse wyciekły zdjęcia rzekomego etui tej nowej, większej wersji iPada. Rzućmy na nie okiem.

 

 

Jak możemy zauważyć na zdjęciach urządzenie będzie posiadało dwa porty, czyżby dopinana klawiatura w stylu Microsoft Surface? Kto wie.

Wielkość ekranu w porównaniu z modelem Air 2 wskazuję na 12,9 cala. Jeżeli chodzi o wymiary samego urządzenia ma on mieć 307 mm wysokości i 222 mm szerokości, natomiast grubość ma mieścić się w przedziale od 6,8 mm do 7,2 mm.

Ciekawi mnie czy firma Apple zaprezentuje nową serię produktów i czy zaraz po tym jak „grzyby po deszczu” zaczną pojawiać się większe tablety innych firm. Nowy iPad firmy Apple ma trafić do sprzedaży prawdopodobnie pod koniec tego roku.

[source name=iClarified url=http://www.iclarified.com/48583/alleged-ipad-air-plus-case-compared-to-ipad-air-2-photos]

To Top