Sprzęt Apple i akcesoria

3 nowe iPady w marcu. Jeden w nowym rozmiarze

Kolejny produkt Apple, kolejna informacja od Barclays. Tym razem kilku analityków tej firmy „wzięło na warsztat” iPada. A raczej 3 modele tego urządzenia, które mają się pojawić w marcu.

W dokumentach dotyczących badań, czterech analityków opisuje iPada Pro w trzech odmianach. Odświeżone wersje 9,7″ oraz 12,9″, a także zupełnie nowy model z ekranem o przekątnej 10,9″, który zdaniem tych osób charakteryzował by się bezramkowym ekranem oraz wymiarami zbliżonymi do modelu 9,7″. Możliwe jest również, że Apple pozbędzie się niego zupełnie przycisku home, który w jakiś sposób wbudowany będzie w ekran.

Co ciekawe, o podobnym iPadzie słyszeliśmy już z kilku źródeł. Mimo, że rozmiar w każdym z nich minimalnie się różni, to oscyluje jednak wokół 10″ bez jakiejkolwiek ramki.

Jeżeli chodzi natomiast o odświeżone wersje obecnych iPadów Pro, to możemy się spodziewać nowych procesorów, większej ilości mikrofonów, nieruchomych przycisków home (takich w jaki wyposażony został iPhone 7) oraz funkcji, których brakuje w iPadzie z ekranem 12,9″ w stosunku do mniejszego modelu, czyli lampy błyskowej wraz z 12-pikselowym aparatem oraz ekranu z technologią True Tone.

Co wy sądzicie o tych doniesieniach, zwłaszcza dotyczących modelu bezramkowego. Czy waszym zdaniem  jest miejsce na taki produkt w ofercie Apple? Dajcie nam znać w komentarzach.

Źródło: MacRumors

Komentarze
To Top