Sprzęt Apple i akcesoria

Seria reklam iPada Pro

Dopiero co pisaliśmy o nowych reklamach iPhone’a 7 Plus, a tymczasem Apple opublikowało 4 kolejne filmy na swoim koncie w serwisie YouTube. Tym razem jednak reklamują one obie wersje iPada Pro w nietypowy sposób.

Każda z czterech reklam zachowana jest w takiej samej koncepcji. Białe tło, osoba trzymająca w rękach swojego tweeta odnoszącego się większym lub mniejszym stopniu do iPada Pro oraz lektor odpowiadający na dane pytanie. Reklamy jak na Apple przystało są stworzone w żartobliwy sposób, który wywoła uśmiech na ustach, a także pokaże urządzenia w dobrym świetle.

Pierwsza reklama pokazuje dziewczynę, która jest przerażona wirusem na swoim laptopie. Rozwiązanie? Oczywiście iPad Pro, który nie ma wirusów. Chociaż nawet on nie poradzi sobie z duchami…

Lektor w drugim filmie odpowiada na pytanie dotyczące dostępności programu Microsoft Word na iPadzie. Taki oczywiście znajduje się w App Store, a na dodatek może więcej niż normalnie.

Trzecia reklama pokazuje, że iPad Pro potrafi rozwiązać problem z brakiem WiFi w pobliżu za pomocą modułu LTE jaki się w nim znajduje (oczywiście w odpowiedniej wersji).

Czwarta, a zarazem ostatnia reklama opowiada o tym, że iPad Pro nie jest komputerem…

 

Komentarze
To Top