Informacje i nowości

Jesteś deweloperem? Dostaniesz Apple Watch wcześniej!

Jeśli jesteś deweloperem aplikacji dla iOS i nie możesz doczekać się by dostać Apple Watch w swoje ręce to Giganci z Cupertino mają dla Ciebie dobrą informację.

Apple daje zarejestrowanym twórcom oprogramowania możliwość zamówienia Apple Watch z terminem realizacji na przyszły tydzień. „Sandardowy” klient chcąc teraz zamówić urządzenie naręczne Apple będzie musiał poczekać na jego dostawę przynajmniej do czerwca.

Dzisiaj deweloperzy dostali mailem info o okazji zarejestrowania się do skorzystania „z tej specjalnej oferty”:

Chcemy dać programistom możliwość przetestowania ich aplikacji dla WatchKit na Apple Watch tak szybko jak to możliwe.

To oczywiste, że ilość i jakość aplikacji ma duży wpływ na atrakcyjność nowego gadżetu z logiem nadgryzionego jabłka więc firma chce zmaksymalizować efektywność produkcji programów dla Apple Watch. Nie każdy twórca miał szczęście zostać zaproszonym do tajnego laboratorium, do którego firma zapraszała w lutym co większych deweloperów by wspólnie popracować nad aplikacjami pracującymi pod WatchKit.

Apple pozwala każdemu z deweloperów na zamówienie 1 szt srebrnego modelu Watch Sport 42mm, z obietnicą dostawy do 28 kwietnia.

"Dzięki Apple! Czy razem z zegarkiem mogę dostać bilet na WWDC 2015? Zapytać nie zaszkodzi, prawda?"

[source name= cultofmac url= http://www.cultofmac.com/319905/apple-gives-devs-chance-at-owning-apple-watch-before-everyone-else/]

To Top