Humor

Unboxing Apple Watch jakiego nie widziałeś

Auto- Unboxing Apple Watch

Wydaje Ci się, że widziałeś już wszystkie możliwe filmiki otagowane jako unboxing Apple Watch? Na pewno nie. Sprawdź jak gadżet od Apple wjeżdża do domu i zapina się sam na nadgarstku, i to dosłownie!

To prawdopodobnie jeden z lepszych filmików z rozpakowywaniem gadżetu. To, że nikt nie komentuje w tle może jest minusem ale jak ktoś z kolei gada od rzeczy (np. „Apple Watch jest..yyyy..bardzo…yyyyyyyyyyyyy….yyyy…… ładny.”) to przyjemna, skoczna muzyczkaa – jak w tym wypadku – wydaje się zdecydowanie przyjemniejsza.

Wideo w zasadzie jest animacją poklatkową, stworzoną przez Andy Schneider’a i Jonathana Britnell’a bardziej znanych jako Burger Fiction.

No to już..eeeee… to oglądnijcie sobie 😉

[youtube id= lZwjy4CbIWM]

Podobne wideo możecie tworzyć za pomocą aplikacji iMotion. Zachęcam do pobrania. Program jest bardzo prosty w obsłudze i daje wiele zabawy.

[appstore id= 421365625]

[source name= cultofmac url= http://www.cultofmac.com/320869/sick-of-apple-watch-unboxing-videos-this-ones-different-trust-us/]

To Top

jbl-ac

JBL Charge 3

Najtaniej w sieci!!!

Czwarta generacja doskonałego głośnika bezprzewodowego z funkcjonalnością powerbanku. Wciąż udoskonalany brzmi imponująco, prezentuje się pięknie, a do tego jest w pełni wodoodporny.

689 zł

przycisk-ac