Aplikacje na iOS i OS X

Instagram wprowadza nowe efekty

Instagram w najnowszej aktualizacji przynosi kolejne efekty oraz nową funkcję.

Czym jest Instagram?

Instagram to prosty sposób, aby uchwycić i podzielić się ze światem ważnymi chwilami. Przekształć swoje codzienne zdjęcia i filmy w dzieła sztuki i dziel się nimi z rodziną i przyjaciółmi.

Zobacz świat poprzez cudze oczy, obserwując nie tylko te osoby które znasz, ale także osoby które Cię inspirują, fotografów, sportowców, gwiazdy i ikony mody. Za każdym razem gdy otworzysz Instagram, zobaczysz nowe zdjęcia i filmy swoich najbliższych przyjaciół oraz zapierające dech w piersiach momenty uchwycone przez kreatywnych ludzi z całego świata.

Instagram z dnia na dzień staje się coraz bardziej popularny.

selfie

Miliony użytkowników i miliardy zdjęć.

Jak wiadomo w kwietniu 2012 roku Instagram został wykupiony przez Facebook’a za około 1 mld dolarów. Od tego czasu aplikacja jest sukcesywnie aktualizowana i poszerzana o nowe funkcje. W grudniu 2014 roku Instagram poinformował, że ma ponad 300 mln aktywnych użytkowników oraz 30 mld opublikowanych postów. Użytkownicy serwisu publikują dziennie 70 mln zdjęć i nagrań wideo.

instagram

Nowości

W najnowszej odsłonie popularnej aplikacji autorzy dodali trzy nowe efekty o nazwach Lark, Reyes i Juno, dzięki którym możemy upiększać swoje zdjęcia. W nowościach znajdziemy również funkcję tagownia zdjęć za pomocą emotikon – emoji hashtags.

instagram

Aplikację można pobrać za darmo z sklepu App Store.

[appstore id=389801252]

[source name=iClarified url=http://www.iclarified.com/48772/instagram-gets-updated-with-three-new-filters-and-emoji-hashtags]

 

To Top