Plotki

Apple Watch vs tatuaż. Nieprawidłowości czujników

Apple Watch vs tatuaż

Apple Watch vs tatuaż. Czujniki wariują na tatuażach.

Rosnąca liczba niezadowolonych użytkowników informuje na portalach społecznościowych, że pełne tatuaże, które rozciągają się na nadgarstek, kolidują z właściwą pracą Apple Watch.

Problem sprawia czujnik tętna. W związku z tym niektórzy użytkownicy Apple Watch z tatuażami nie mogą otrzymywać powiadomień. Częstym też jest prośba o ponowne wprowadzenie swojego hasła Apple ID. Niektórzy użytkownicy nadają nowej aferze nazwę „Tattoogate”. Aby opisać szerzej problem portal iMore wkrótce ma przedstawić pełne sprawozdanie potwierdzające problem z zegarkiem.

[youtube id=3K-16OIjnYA]

Apple milczy…

Nasilenie problemu wydaje się zależeć od koloru atramentu i nasycenia tatuażu. Tatuaże ciemniejsze, powodują większość zakłóceń z Apple Watch. 

Póki co tymczasowego rozwiązania brak. Za każdym razem użytkownicy muszą ponownie łączyć się ze swoim zegarkiem. iMore wskazuje również, że odcień skóry nie ma takiego wpływu na Apple Watch, więc nie ma powodu, aby się martwić, jeśli masz ciemniejszą skórę. Ale jeśli masz tatuaże, najlepszą drogą jest wypróbować Apple Watch na sobie gdy będzie dostępny. Wtedy będziesz mieć pewność. Apple nie przewiduje komentarza w tej sprawie, ale jeśli zajmą stanowisko będziemy Was informować na bieżąco. Jak widać Apple Watch vs tatuaż to niezbyt dobrana para.

[source name=Macrumors url=http://www.macrumors.com/2015/04/29/apple-watch-sensors-tattoogate/]

To Top