Gry na iOS i OS X

Lost Within,Bouncy Bits, Goo Goo! Najlepsze gry iOS. Tydzień 18

[appstore id=980274086]

Surwiwal horror dla iOS

Kochani, włos się jeży na głowie. Rozpoczniemy od horror surwiwalu, który na każdym etapie rozgrywki trzyma w takim napięciu, że trzeba zaopatrzyć się w spory zapas bielizny.

No i właśnie tego typu gejming daje najwięcej radości graczom doświadczonym, którzy w swojej rozgrywce dopatrują się czegoś odrobinę więcej niż wyśmienitej grafiki, choć o taką producent Lost Within się bardzo postarał. Świetny klimat opuszczonego szpitala i flashbacków chorego psychicznie bohatera, w którego postać się wcielamy. Naprawdę kawał świetnej i nietuzinkowej roboty. Tytuł jak najbardziej wart swojej dużej jak na warunki AppStore ceny.

[youtube id=kXTJrYuBPC0]

[third]lost-within-2[/third] [third]lost-within[/third] [third_last]lost-within-3[/third_last]

[appstore id=970757249]

Gra dla najmłodszych

Nie można wiele oczekiwać od prostej w swej zasadzie zręcznościówki, ale i ona zaskoczy nas sporą grywalnością i dobrym tempem. Szczególnie polecam dla milusińskich.

Zmiany scenerii i bohaterów z pewnością urozmaicą tę zaciętą walkę o nieskończoną ilość punktów. I chodź początkowo byłem przekonany, że to twórcy Crossy Road’a, wyszli go graczy z nowym pomysłem i alternatywą ruchliwej ulicy, to jak się okazuje byłem w błędzie, gdyż na scenę AppStore’u tym razem z wielkim hukiem wszedł PlaySide, świerze studio deweloperskie, które na swoim koncie ma jedynie trzy gry w sklepie Apple’a. Choć przyznacie sami, że silnik graficzny w tym przypadku został mocno pożyczony.

[youtube id=zrFRAlPJxjQ]

[third]Bouncy-bits-2[/third] [third]Bouncy-Bits-1[/third] [third_last]Bouncy-bits-3[/third_last]

[appstore id=981214368]

Prosta i wciągająca zręcznościówka

I na deser całkowicie nie wymagająca, aczkolwiek wciągająca po uszy aplikacja. Mechanika przypominająca Angry Birds, lecz bez ograniczonej płaszczyzny.

To my kierujemy kulką nadajemy jej moc wystrzału i obserwujemy nabijające się punkty. Grafika nie zachwyca, lecz miliony graczy potwierdzą sukces samej grywalności. Ja jako gracz starej daty, jestem świadkiem rozwoju graficznego począwszy od gier tekstowych przez atari, pegazusa, ps2, a na x-pudełkach kończąc. Żyje do dziś w przekonaniu, że to nie specyfikacja sprzętu i mega grafa czynią z gry udaną produkcję, a Goo Goo jest tego świetnym przykładem. Zapraszam do Pobierania.

 

[third]goo-goo-3[/third] [third]goo-goo-2[/third] [third_last]goo-goo-1[/third_last]

[source name=AppStore url=https://itunes.apple.com/pl/genre/ios/id36?mt=8]

 

To Top