Informacje i nowości

Jeden z ulubionych muzyków Jobsa twierdzi, że wszyscy będą mieli Apple Watch

john-mayer-steve-jobs-ipod-mini

John Mayer jest znanym na całym świecie kompozytorem, gitarzystą i wokalistą. Jest również miłośnikiem drogich zegarków mechanicznych ale jeśli chodzi o przyszłość urządzeń na nadgarstek, Mayer przyznaje, że Apple Watch jest jedynym, słusznym wyborem dla wszystkich.

Nie interesuje mnie co powiesz ale ja myślę, że wszyscy skończymy z Apple Watch na nadgarstku…nawet jeśli masz zamiar nosić go na prawej ręce.

W profilu opisującym artystę w New York Times można poczytać o szczegółach miłości Mayera do zegarków. Jego prywatna kolekcja jest warta dziesiątki milionów dolarów. Mistrz gitary wspomina o tym, że nawet myślał by zgłosić do Apple pomysł wydania Apple Watch w wersji kieszonkowej.

Miałem pomysł by miejsce na Apple Watch znaleźć w kieszonce. Myślę, że to bardzo fajne urządzenie ale ja muszę trzymać je w innym miejscu niż na ręce – przestrzeń na moim nadgarstku jest dla mnie zbyt cenna.

John Mayer występował wiele razy na imprezach Apple i został nawet ochrzczony mianem „jednego z najlepszych gitarzystów w historii” przez samego Steve’a Jobsa.

[source name= cultofmac url= http://www.cultofmac.com/321258/steve-jobs-favorite-musician-thinks-were-all-going-to-own-an-apple-watch/]

 

To Top