Plotki

Pilot dla nowego Apple TV z touchpadem do przewijania

Pilot dla nowego Apple TV

Pilot dla nowego Apple TV

Powołując się na źródła wiedzy o planach firmy Apple. Nowy kontroler opisany jest jako „nieco grubszy” niż bieżąca wersja pilota Apple TV. Innowacją ma być „touch pad”, który będzie używany do przewijania, oraz dwa fizyczne przyciski. 

[half]Touch pad prawdopodobnie zastąpi kółko, którym do tej pory posługujemy się na istniejących pilotach. To da użytkownikom łatwiejszą możliwość, przewijania zawartości na Apple TV. Obszar kontroli opartej na dotyku na pilocie prawdopodobnie będzie działać podobnie jak aplikacje na iPhone i Apple Watch, pozwalając na kontrolę opartą na przewijaniu treści dostępnej na Apple TV. Za pomocą Apple Watch lub iPhone przeglądanie kanałów i wybór opcji stanie się szybszy i dostępniejszy. Na chwilę obecną przeglądanie rozległych treści ( z nowym Apple TV będzie ich znacznie więcej) i ciągłe klikanie w pilot jest niewygodne.[/half] [half_last]applewatchremoteapp[/half_last]

Pilot całkowicie nowym urządzeniem?

Plotki sugerują, że przeprojektowany Apple TV może pojawić się już w czerwcu, na corocznej konferencji deweloperów WWDC. Wraz z dzisiejszą plotką pojawiła się przesłanka, iż nowy projekt pilota może zawierać procesor A8, integrację Siri, dedykowany App Store i rozszerzoną pamięć wewnętrzną. Apple ma pozwolić na dostęp dla towarzyszących usług telewizji internetowej, która może zapewnić od 20 do 30 kanałów w cenie od 30$ miesięcznie. Jak Wam przypadł by do gustu taki Pilot dla nowego Apple TV ?

13188411363_0b4702c413_b

[source name=Macrumors url=http://www.macrumors.com/2015/05/04/next-apple-tv-remote-touch-pad/]

To Top