Informacje i nowości

Za ile jubiler pozłaca Apple Watch?

pozłacany Apple Watch

Cena Apple Watch Edition z 18-karatowego złota zaczyna się od 10 000$ a kończy na 17 000$. Jubilerzy patrząc na to co się dzieje na rynku ekskluzywnych smart watchy postanowili wyjść do klientów ze swoją „złotą ofertą”.

Firma Watch Plate oferuje możliwość pozłacania twojego Apple Watch za 399 dolarów. Proces ten jest stosunkowo prosty. Kurier odbiera twój zegarek wykonany ze stali nierdzewnej, a po trzech dniach roboczych przywozi go z powrotem. Otwierasz pudełko i nie poznajesz…twój „zwykły” Apple Watch przemienił się w ekskluzywny, dostępny tylko dla najbogatszych, model Edition. Zegarek zostaje pozłacany 24-karatowym różowym lub żółtym złotem.

Tak wygląda efekt finalny:

pozłacany Apple Watch

pozłacany Apple Watch

Z kolei wykonanie usługi przez przez inną firmę jubilerską- Golden Dreams wygląda trochę inaczej. Za 4 200 dolarów firma oferuje uszlachetnienie Apple Watch 24-karatowym żółtym złotem, 18-karatowym różowym złotem lub 18-karatowym białym złotem. Możesz wybrać również spośród 160 różnych pasków ze skóry aligatora.  W dodatku jubiler gwarantuje, że urządzenie dotrze do Ciebie w bardzo eleganckim opakowaniu.

Oto efekty pracy Golden Dreams:

pozłacany Apple Watch

pozłacany Apple Watch

Zapytacie jaka jest różnica w usłudze tych dwóch firm, poza ceną oczywiście. Ano taka, że Watch Plate pokryje złotem już kupiony przez Ciebie zegarek, a w Golden Dreams w cenie 4200$ zawiera się zakup dowolnego modelu urządzenia (oczywiście oprócz Edition) – to firma realizuje całe zlecenie, ty wybierasz tylko model urządzenia naręcznego i rodzaj złota. Po złożeniu i opłaceniu zamówienia pozostaje czekać na wartościową przesyłkę.

Ostatecznie jeśli chcecie mieć złotego Apple Watch pozostaje najtańszy sposób z cyklu „Zrób to sam”. Instrukcje jak tego dokonać znajdziecie w poniższym artykule.

Jak mieć złoty Apple Watch za 399$ ?

[source name= 9to5mac url=http://9to5mac.com/2015/05/04/gold-apple-watch-diy/]

To Top