Koncepty i wizualizacje

Kolejny koncept iPhone’a 7

Od światowej premiery iPhone’a 6 i 6 Plus minęło już prawie osiem miesięcy, a za kolejne cztery prawdopodobnie będzie miała miejsce premiera jego następcy. W sieci pojawia się coraz więcej wizualizacji tych z natury więcej i mniej realnych. Poniżej przedstawiam Wam koncept iPhone’a 7 ten który uważam za mniej futurystyczny. W zasadzie można nawet stwierdzić, że wizualnie jest on wzorowany obecnymi topowymi modelami iPhone’a.

Mamy widoczne zaokrąglone boki urządzenia tak jak w przypadku iPhone’a 6 i znacznie powiększony ekran urządzenia. Dodatkowo czytnik linii papilarnych Touch ID jest wkomponowany w sam ekran (na chwilę obecną efekt technicznie raczej nie do osiągnięcia). Najwięcej zmian widzimy z tyłu obudowy. Po pierwsze coś na co czeka dużo użytkowników iPhone’a czyli „szpanerskie świecące jabłko”. Kolejnym elementem jest tzw „fuga” czyli plastikowe wstawki, dzięki którym nasz iPhone z racji metalowej obudowy nie gubi zasięgu w tej wizualizacji jest dookoła urządzenia nie, tak jak jest w modelu iPhone 6 i 6 Plus (nowa wersja bardziej mi się podoba). Kolejną widoczną różnicą pomiędzy obecnym modelem, a tym konceptem jest nie wystający obiektyw aparatu, co swoją droga denerwuje wielu użytkowników (zwłaszcza tych którzy noszą urządzenie bez obudowy).

Muszę przyznać ten koncept bardziej mi się podoba niż obecny model iPhone’a 6, a nam pozostało czekać na oficjalną premierę nowego modelu.

[source name=iClarified url=http://www.iclarified.com/49019/iphone-7-concept-features-a-home-button-that-is-integrated-into-the-screen-images]

To Top