Gry na iOS i OS X

GoatZ – zabójcza koza rozwala zombie

GoatZ

GoatZ jest jedną z najdziwniejszych gier, która kiedykolwiek pojawiła się na platformę iOS. Coffe Stain Studios postarało się by stanąć na wysokości zadania i stworzyli odjechaną grę TPP w której sterujemy… zabójczą kozą!

Tak jest! Biegamy po zainfekowanym wirusem zombie świecie 3D kozą i za pomocą znalezionych broni rozwalamy „żywe” trupy. Szalonym fanom gatunku oryginalnych gier z zombiakami w roli głównej musi się spodobać.

Zobaczcie trailer:

[youtube id= Aq33Evr92Jc]

Po tym jak zobaczyłem na filmiku gościa jadącego w przedziwny sposób na rowerze, samochód robiący piruety w powietrzu i kozę z zamontowanym z boku szybkostrzelnym działkiem, ścinającą wrogów niczym Sylwester w Rambo doszedłem do wniosku, że mało jeszcze w życiu widziałem i jestem przekonany, że tytuł potrafi zaskoczyć.

GoatZ to gra gatunku survival horror, a twój zwierzęcy bohater musi zabijać i jeść by przetrwać. Twórcy gry zapewniają, że mapa po której się poruszamy i jest usiana dużą ilością przedmiotów, broni i specjalnych mocy, które zyskuje najgroźniejsza koza w wirtualnym świecie.

W produkcji nie powinniśmy się doszukiwać ani krzty sensu i realności ale jeśli jesteś fanem The Walking Dead, lubisz zwierzęta parzystokopytne, konkretną rozpierduchę albo chociaż jedną z wymienionych rzeczy to powinieneś sprawdzić GoatZ.

Gra w AppStore jest dostępna od 7 maja i kosztuje 4,99 Euro. Zachęcam do testowania i dzielenia się z nami opiniami.

[appstore id= 968999008]

[source name= cultofmac url= http://www.cultofmac.com/321971/this-has-goat-to-be-the-wackiest-zombie-game-yet/]

To Top