Informacje i nowości

Jailbreak na zegarku Apple Watch?

Zastanawialiście się czasem czy będzie możliwość wykonania tzw. Jailbreak na nowym urządzeniu firmy Apple czyli zegarku Apple Watch? Co możemy osiągnąć dzięki temu rozwiązaniu w tym urządzeniu? prawdopodobnie między innymi będziemy mogli wgrywać aplikacje nie pochodzące z Apple Store, tylko z innego źródła nie autoryzowane przez firmę Apple. Sam Jailbreak skupia się na usunięciu ograniczeń narzuconych przez Apple tak abyśmy mogli swobodnie wgrywać aplikację pochodzące z poza oficjalnego sklepu jak również szereg różnych modyfikacji systemu.

W sieci krąży filmik na którym możemy zauważyć jak właściciel Apple Watch uruchamia na swoim zegarku przeglądarkę internetową, do której standardowo na tym urządzeniu nie mamy dostępu. Efekt? sprawdźcie sami poniższe nagranie.

[youtube id=YXUNf1DvCOA]

Jak widać przeglądarka działa płynnie, a możliwość jej instalacji jest na pewno efektem wykonania tzw. Jailbreak’a tylko niestety nie wiemy nic więcej. Za umieszczenie tego filmiku odpowiedzialny jest użytkownik znany pod pseudonimem Comex, czyli jeden z bardziej znanych osób ze sceny Jailbreakowej.

Pozostaje nam czekać na dalsze informacje dotyczące pierwszego Jailbreak’a nowego urządzenia Apple.

[source name=iClarified url=http://www.iclarified.com/49045/the-apple-watch-has-been-hacked-to-run-a-web-browser-by-comex-video]

To Top