Informacje i nowości

Tim Cook w Chinach. Zobacz wpisy z mikro-bloga CEO Apple

tim cook

Tim Cook właśnie zakończył tygodniową wycieczką do Chin w, trakcie której przemierzał kraj i odwiedzał punkty sprzedaży detalicznej urządzeń z logiem firmy znajdującej się pod jego przewodnictwem.

W trakcie „tournee” CEO Apple zagościł również w szkole podstawowej Communication University of China, a także spotkał się z wicepremier Państwa Środka.

Wcześniej Tim Cook stworzył swój profil na portalu Weibo aby ogłosić na nim nowe inicjatywy ekologiczne firmy Apple w Chinach, na tej publikacji jednak nie poprzestał i blogował cały tydzień opisując swoje przeżycia z wycieczki. W ciągu zaledwie pięciu dni Tim zgromadził na Weibo pół miliona obserwujących jego profil użytkowników.

Zobaczcie kilka z wpisów CEO Apple na Weibo:

Wizyta w Apple Store w Xidan Joy City

tim cook w chinach

Dzięki klientom i obsłudze sklepu spędziliśmy świetny czas w Apple Store Xidan Joy City. Dziękuję pracownikom i wszystkim odwiedzającym!

Wizyta w szkole podstawowej wykorzystującej do nauki iPad’y

tim cook w chinach

tim cook w chinach

Wizyta w Szkole Podstawowej Communication University of China przebiegła wspaniale! Podziękowania dla nauczycieli i uczniów. To była dla mnie przyjemność zobaczyć jak innowacyjność przynosi zmiany na lepsze w nauce i jesteśmy bardzo dumni z tego, że iPad jest częścią tych zmian.

Powitania gości Apple Store

tim cook w chinach

To był zaszczyt poznać Panią Ma, nauczycielkę z Szanghaju z 32-letnim stażem, która regularnie odwiedza Apple Store Nanjing East Road. Miło mi było poznać Ma!

Aplikację Weibo, z której korzystał Tim do mikro-blogowania znajdziecie tutaj

[appstore id= 350962117]

[source name= cultofmac url= http://www.cultofmac.com/322956/tim-cook-completes-week-long-tour-of-apple-stores-in-china/]

To Top