Informacje i nowości

Największy Apple Store na świecie zostanie otwarty w Dubaju

Jeżeli mieszkasz w Dubaju i jesteś wielkim fanem Apple to już wkrótce, bo za kilka miesięcy w tym mieście zostanie otwarty największy sklep Apple Store na świecie. Przypadek? nie sądze. Przypuszczam, że każdy z mieszkańców tego miasta będzie mógł sobie pozwolić na zakup tego typu urządzeń w dowolnej ilości, a sprzedaż zegarka Apple Watch w wersji Edition za 17 000 dolarów będzie na porządku dziennym. Podejrzewam, że w tym Apple Store nie będzie problemów z dostępnością produktów.

Powierzchnia galerii w której zlokalizowany będzie sklep wynosi 50 000 stóp kwadratowych czyli blisko 4645 metrów kwadratowych, a jej nazwa to Mall of the Emirates czyli centrum handlowe które jest jednym z największych w Dubaju. Uroczyste otwarcie planowane jest na miesiąc sierpień. Prawdopodobnie następny z kolei Apple Store będzie otwarty w mieście Abu Zabi.

W zeszłym roku otwarto pierwsze sklepy Apple Store w Turcji przez co lista krajów w których je znajdziemy wynosi teraz 16, natomiast Online możemy złożyć w 39 krajach.

Pomimo dotychczasowego braku sklepów Apple Store w Zjednoczonych Emiratach Arabskich w wielu miejscach można było kupić produkty Apple, lecz teraz po otwarciu sklepu mieszkańcy będą mogli liczyć na wsparcie Apple począwszy od dostępu do pełnej palety oferowanych produktów, poprzez wsparcie w obsłudze urządzeń i ewentualny serwisie.

[source name=CultofMac url=http://www.cultofmac.com/323012/worlds-biggest-apple-store-will-open-in-dubai-this-summer/]

To Top