Informacje i nowości

Apple Watch dostępny w sprzedaży już w czerwcu w sklepach Apple Store

Jednym z głównych problemów zegarka Apple Watch jest jego dostępność, a dokładniej jej brak. Ci którym udało się zarezerwować i odebrać swój model w krajach w którym był dostępny pewnie są zadowoleni i też na pewno czują się na swój sposób wyróżnieni. Pominę kwestię, że większość krajów które otrzymują normalnie produkty Apple do sprzedaży za pośrednictwem autoryzowanych punktów sprzedaży w dalszym ciągu oczekują na możliwość jakiejkolwiek sprzedaży zegarka Apple Watch. Według mnie każdy nowy produkt w ograniczonej ilości, ale powinien być dostępny chociaż za pośrednictwem internetowego sklepu Apple Store Online.

Nieznane źródło donosi nam o tym, że Tim Cook potwierdził pogłoski o zbliżających się zmianach dotyczących sprzedaży najbardziej rozchwytywanego obecnie produktu jakim jest Apple Watch. Normalna sprzedaż zegarków w stacjonarnych sklepach Apple Store ma ruszyć prawdopodobnie już w czerwcu. Podejrzewam, że nastąpi to zaraz po zbliżającej się konferencji WWDC która ma mieć miejsce w dniu 8-12 czerwca.

Tim Cook dodał również, że bardzo chciałby aby ten produkt był bardziej dostępny dla klientów i nie ukrywa on faktu, że wiele rzeczy nie jest zależne od samej firmy. Fabryki nie nadążają z tak masową produkcją tego produktu aby był on od razu dostępny do kupienia w sklepach Apple Store i u autoryzowanych sprzedawców.

W tym miejscu nachodzi kilka pytań, czy jeżeli sprzedaż w sklepach Apple Store rozpocznie się tak jak twierdzo CEO firmy Apple już w przyszłym miesiącu to czy liczba krajów w których będzie dostępny zegarek się powiększy? kiedy będzie można spokojnie zamówić ten produkt we wszystkich krajach w których jest dostępny Apple Store Online? jak na przykład w zapomnianej przez firmę Apple Polsce.

[source name=iPhoneHacks url=http://www.iphonehacks.com/2015/05/tim-cook-apple-watch-in-stores-june.html?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+iphonehacks+%28iPhone+Hacks%29]

To Top