Informacje i nowości

Najtańszy iPhone 6s z pamięcią 32GB

Wzmacniane aluminium 7000

Być może firma Apple wreszcie zrozumiała, że 16 GB pamięci to trochę za mało i jak informacja się potwierdzi to już w tym roku będziemy świadkami premiery iPhone’a, którego najtańsza, podstawowa wersje będzie wyposażona w pamięć większą niż ta wspomniana powyżej.

Plotki o iPhonie 6s pojawiają się nieustannie od kilku tygodni, a najnowsze mówią o tym, że produkcja nowej słuchawki Apple może rozpocząć się nawet w czerwcu, a pojemność dysku najtańszej wersji będzie wynosić 32 GB.

Naukowcy z TrendForce’s twierdzą, że największym zaskoczeniem będzie zwiększenie ilości pamięci RAM w iPhonie serii 6s z 1GB do 2GB chipu LPDDR4. Opcje pojemnościowe jakie się przewiduje w nowych smartfonach Apple to 32, 64 i 128 GB.

Jest również prawdopodobne, że Giganci z Cupertino będą w stanie uczynić nowe iPhone’y jeszcze smuklejszymi od poprzedników. „Wyszczuplenie” urządzeń jest możliwe dzięki zastosowaniu przez firmę nowych panelów podświetlenia LED, które pozwalają oszczędzić do 2 mm z grubości…Już można się spodziewać kolejnej afery „bandgate”…;-)

Wprowadzenie najniższej pamięci 32 GB to dobry krok – o ile w ślad za nim nie pójdą znaczne podwyżki cen produktu. 16 GB to stanowczo za mało – szczególnie biorąc pod uwagę to, że faktycznie do wykorzystania mamy troszkę ponad 12 GB ponieważ resztę zajmuje system iOS i jego składniki. Trochę muzyki, aplikacji, zdjęć, wideo i już brakuje miejsca. Mam nadzieję, że ta plotka okaże się prawdą.

[source name= cultofmac url= http://www.cultofmac.com/323507/worthless-16gb-iphones-will-finally-die-out-this-year/]

To Top