Informacje i nowości

iPhone 5c zatrzymał pocisk i uratował życie swojego właściciela

iphone 5c zatrzymał pocisk

Jak wiadomo iPhone to bardzo oddane swojemu właścicielowi urządzenie. iPhone nigdy nie opuści z własnej woli swojego użytkownika, pomoże strzec domu, połączy z przyjacielem a jeśli trzeba to nawet uratuje życie!

Tym razem bohaterem okazał się zielony iPhone 5c, który wziął na siebie ciężar wystrzelonego z pistoletu pocisku i kosztem własnej egzystencji uratował życie swojego właściciela, którym jest 25-letni Daniel Kennedy mieszkający w brytyjskim Widnes w hrabstwie Cheshire.

Ofiara doznała poważnych obrażeń jamy brzusznej ale jak powiedział inspektor miejscowej policji Gary McIntyre, „gdyby nie telefon w kieszeni mężczyzny to ten by na pewno nie przeżył”.

iphone 5c zatrzymał pocisk

Daniel Kennedy chyba już nigdy nie kupi innego telefonu niż iPhone

Incydent miał miejsce gdy Daniel Kennedy podszedł do grupy nastolatków, którzy dla żartu zamknęli dopływ wody do okolicy. Chciał tylko porozmawiać z żartownisiami gdy nagle jeden z nich uznał, że nie czas na rozmowy. Dziewiętnastoletni Ryan Duggan nagle wyciągnął zza siebie dubeltówkę i strzelił prosto w Kennedy’ego. Siła odrzutu natychmiast zwaliła ofiarę z nóg.

Lekarz ratujący Daniela stwierdził, że znaczna część śrutu ze strzelby zatrzymała się w iPhonie schowanym w kieszeni bluzy rannego mężczyzny. Gdyby nie to, mogło by dojść do uszkodzenia aort i rozległego krwotoku wewnętrznego, co w rezultacie prowadziłoby do śmierci.

[source name= iphonehacks url= http://www.iphonehacks.com/2015/05/iphone-5c-stops-bullet-saves-owners-life.html]

To Top