Informacje i nowości

iPhone z 4-calowym ekranem początkiem 2016?

Plotki o tym, że firma Apple planuje wydanie nowego iPhone z 4-calowym ekranem krążą po sieci od końca ubiegłego roku.

Choć wydaje się, że ostatnio trochę w tej kwestii się uspokoiło to nowe doniesienia znowu wtłaczają troszkę życia w tą historię. Nowa plotka mówi o tym, że jedna z firm produkujących wyświetlacze dla Apple – AU Optronics będzie zajmować się również wytwarzaniem 4-calowych paneli dla iPhone’a, który ma pojawić się w pierwszym kwartale 2016 roku.

Doniesienia sugerują, że AU Optronics nie będzie jedynym producentem paneli dla „mniejszego” iPhone’a”, razem z AUO wytwarzać je mają również fabryki położone w Chinach, na Tajwanie i w Korei Południowej.

Wydaje się, że plotki o wypuszczeniu 4-calowego iPhone początkiem przyszłego roku należy traktować z pewną dozą sceptycyzmu. Chociaż zapotrzebowanie na urządzenie tej wielkości prawdopodobnie jest spore to dziwny byłby to zabieg ze strony Apple aby zaledwie kilka chwil po premierze iPhone’a 6 i 6 Plus na jesieni, wypuszczać na rynek kolejną słuchawkę.

[source name= cultofmac url= http://www.cultofmac.com/324726/sketchy-rumor-claims-4-inch-iphone-is-coming-early-next-year/]

To Top