Informacje i nowości

iPhone 6c z ekranem 4 cale?

Czy zobaczymy wreszcie 6c?

Timothy Arcuri, analityk Cowen and Company twierdzi, że Apple zamierza jeszcze w tym roku wprowadzić nowy telefon o wyglądzie i specyfikacji iPhone 6 ale z wyświetlaczem 4-calowym.

Pojawiły się plotki, jakoby Apple miało wypuścić na rynek iPhone 6c z metalową obudową na bazie teraźniejszej „szóstki”. Arcuri twierdzi, że widział dowody na 4-calowy wyświetlacz w łańcuchach dostaw Apple od stycznia do marca, lecz ślady nowego urządzenia zniknęły. Być może firma Apple zaniechała pomysłu na mniejszego iPhone.

iphone-6-plus-vs-iphone-5s

Firma Apple bardzo długo zbierała się z debiutem większego ekranu do iPhone’ów. Wielu miłośników Apple było przeciwko tak ogromnym telefonom jak iPhone 6 Plus, ale urządzenia te znalazły też swoich zwolenników. Apple zanotowało bardzo dużą sprzedaż „szóstek”, więc dlaczego firma miałaby wracać do mniejszego ekranu.

Co pokaże nowy iPhone?

Może, jak twierdzą niektóre raporty, 4-calowy wyświetlacz przyjdzie wraz z premierą iPhone 7. Wydaje się to nie możliwe, by firma Apple tak szybko powróciła do mniejszych ekranów w iPhone 6c, jeżeli w ogóle taki model powstanie. A Wy jesteście zwolennikami mniejszych czy większych ekranów? Chcielibyście zobaczyć iPhone 6c z ekranem 4 cale?

[source name=iPhonehacks url=http://www.iphonehacks.com/2015/07/analyst-claims-apple-was-planning-to-launch-a-4-inch-version-of-iphone-6-but-has-scrapped-the-idea.html]

To Top