Aplikacje na iOS i OS X

Apple Music. Nowe spojrzenie na muzyczny świat

Apple Music

Apple Music! Nowy wymiar muzycznego świata

Apple przedstawia nową aplikację do odkrywania, słuchania i dzielenia się muzyką.

Apple Music jest aplikacją strumieniującą muzykę i stacji radiowe na żywo. Poza platformą dla artystów do dzielenia się wiadomosciami, zdjęciami zza kulis, filmami lub najnowszymi piosenkami dla fanów. Artyści dzięki Apple Music będą mieć bezpośredni kontakt ze swoimi rzeszami fanów.

Apple Music na  iOS 8

Apple Music umożliwia użytkownikom wyszukiwanie i strumieniowanie milionów utworów z iTunes. Dodatkowym atutem będą algorytmiczne listy budowane na żywo specjalnie według naszych upodobań muzycznych. Apple Music będzie dostępny dla iPhone, iPad, Mac i PC już 30 czerwca, a już tej jesieni Apple wesprze nawet Androida.

Apple-Music-Availability-800x181

Radio od Apple.

24 godzina rozgłośnia radiowa Apple, będzie działać w ponad 100 krajach.

Gwiazdą ma być były prezenter radia BBC, DJ Zane Lowe, obok innych znanych didżejów z Los Angeles, Nowego Jorku i Londynu. Wsród nich Ebro DARD i Julie Adenuga. Radio będzie oferować ekskluzywne wywiady, i śledzić świat muzycznych wydarzeń.

Apple Music pozwala użytkownikom połączyć się z artystami i udostępniać swoje ulubione utwory i albumy poprzez Facebook, Twitter, iMessage i e-mail. Apple ma nadzieję, że społecznościowy projekt „Apple Music Connect” pomoże nie tylko topowym artystom, ale tym, którzy są stosunkowo nieznani i świeży w branży muzycznej. Pozwoli to łatwo promować ich wschodzący talent i odkrywać ich potencjał.

Dostępność

Apple Music będzie dostępny 30 czerwca dla iPhone i iPad z systemem iOS 8.4 oraz komputery Mac i PC przez iTunes za $9.99 miesięcznie. Przez trzy miesiące będziemy mieć dostęp do okresu próbnego, a w cenie 14,99, usługę rozszerzymy dla maksymalnie sześciu osób w rodzinie. Stacja radiowa będzie dostępna za darmo bez abonamentu. Jako, że sam jestem zagorzałym użytkownikiem Spotify bardzo jestem podekscytowany na nadchodzący serwis. Trzymam kciuki za Apple Music.

[source name=Macrummors url=http://www.macrumors.com/2015/06/08/apple-announces-apple-music-streaming-music-service/]

To Top