Informacje i nowości

Nagrywanie interfejsu aplikacji w iOS 9

System iOS 9 wprowadza wiele usprawnień i nowości które co prawda nie są, aż tak rewolucyjne jak być powinny ale wiele z nich znacząco ułatwi użytkownikom korzystanie ze swoich iUrządzeń.

Jedną z nowości którą deweloperzy otrzymali w nowym API jest ReplayKit dzięki któremu będzie można nagrywać pulpit w aplikacjach lub grach na urządzeniach  z systemem iOS 9 po czym za pomocą zewnętrznych aplikacji z poziomu urządzenia edytować i szybko udostępnić w sieciach społecznościowych.

ReplayKit

Swoją drogą będzie to super rozwiązanie zwłaszcza dla użytkowników którzy np. lubią grać w gry i udostępniać swoje poczynania np. na swoim kanale Youtube. Oczywiście wszystko to było dotychczas możliwe ale po podpięciu kablem do komputera naszego urządzenia i rejestracji jego pulpitu np. za pomocą programu Qucik Time Player.

[source name=RedmondPie url=http://www.redmondpie.com/ios-9-adds-in-app-screen-recording-of-gameplay-and-app-videos/?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+RedmondPie+%28Redmond+Pie%29]

To Top