Informacje i nowości

Kolejna nieoficjalna modyfikacja dla zegarka Apple Watch

Deweloperzy nieoficjalnych modyfikacji do sprzętów Apple czyli tych z strefy Jailbreakowej nie przestają nas zadziwiać. Nie tak dawno pisaliśmy o pierwszej modyfikacji dla najnowszego urządzenia Apple czyli zegarka Apple Watch, a już teraz Hamza Sood za pomocą serwisu Twitter zaprezentował nam kolejną. Mowa tutaj o specjalnie dopasowanej wersji gry Flappy Bird która została zainstalowana i uruchomiona na zegarku.

Jak możemy zauważyć gra chodzi bardzo płynnie i pozostało nam podejrzewam tylko czekać, aż ukaże się pierwsze narzędzie do wykonania Jailbreaka dzięki któremu zainstalujemy sklep z dodatkowymi modyfikacjami do zegarka Apple Watch. Tylko pozostaje tutaj pytanie czy to będzie wymagać złamania zabezpieczeń samego iPhone’a czy też zegarka? Bo jak wiemy chcąc cokolwiek zainstalować na zegarek musimy korzystać z dedykowanej aplikacji Apple Watch która jest dostępna z poziomu iPhone’a.

[source name=iDownloadBlog url=http://www.idownloadblog.com/2015/06/16/apple-watch-hacked-to-run-native-flappy-bird-clone-game/]

To Top